Ковані сходи (фото робіт) з доставкою по Україні

Не знайшли те що шукали? Не проблема!
Виготовимо кований виріб будь-якої складності за Вашими фото або ескізами!
Опис каталога «Ковані сходи»
Використовуючи пластичність металу, ми створимо ковані сходи  будь-якої форми і фактури за Вашими побажаннями. Як відомо, що сходи з металу є більш міцними і надійними, ніж сходи виготовлені з інших матеріалів, наприклад дерева.

Сходи в будь-якій споруді є структуроутворюючим елементом, зв’язковою ланкою першого і наступних поверхів або невід’ємною частиною входу. Зважаючи на таке призначення вони могли б виконувати виключно практичну роль, однак, не сьогодні. Сходи в сучасному будинку – це, безумовно, і естетика. Одним з найпопулярніших матеріалів оформлення сходів на сьогодні є кування. Ковані сходи мають надзвичайну здатність – прикрашати і збагачувати абсолютно будь-який інтер’єр приміщення. Ковані вироби, які виготовляються за сучасними технологіями, можуть прикрасити сходи з будь-якого матеріалу – дерева, бетону, каменю і т.д. В Україні ковані перила для сходів стали вкрай необхідними в секторі приватного заміського будівництва, а також будівництві комерційних об’єктів.

Якщо Ви зацікавилися в можливості застосування кування для оформлення сходів у своєму будинку, наша кузня до Ваших послуг. Ми пропонуємо замовити ковані сходи та перила «під ключ». Індивідуальний підхід до кожного клієнта – розробка проекту, виконання, доставка, монтаж.

Для зацікавлених забудовників поспішаємо відзначити, що наш каталог пропозицій з оформлення перил здатний задовільнити потреби будь-якого замовника, якими б смаками і тенденціями він не керувався. Більш того, ми готові розробити індивідуальний проект для Ваших кованих сходів. Над Вашим замовленням будуть працювати досвідчені майстри, які встигли стати справжніми художниками.

Ціна стандартних кованих сходів та перил у нас є досить конкуретною, розраховується від масштабу робіт та обсягу матеріалів. Вартість кованих сходів за індивідуальним проектом буде трохи дорожчою і залежатиме від складності виконання кованих виробів, а також тимчасових і ресурсних витрат.

Чудові і неповторні ковані сходи – є результатом роботи майстрів нашої кузні №1 в Західній Україні. Вони використовують всю свою майстерність і креативність, щоб втілити Ваші бажання в реальність!Доступні ціни! Висока якість! Швидке виконання!

Ковані вироби в Україні: Львів, Стрий, Борислав, Дрогобич, Трукавець, Миколаїв, Стебник, Самбір, Східниця, Турка, …

ПоганоНепоганоНормальноДобреСупер!
Loading...