Ковані перила (фото робіт) з доставкою по Україні

Не знайшли те що шукали? Не проблема!
Виготовимо кований виріб будь-якої складності за Вашими фото або ескізами!
Опис каталога «Кованые элементы»
Пропонуємо в даному каталозі великий вибір перил з дерев’яними або металевими поручнями, які захищають Вас і Ваших близьких від падіння. Ковані перила для сходів давно підкорили своїм зовнішнім виглядом вимогливих споживачів і встановлюються повсюдно в різні стилі інтер’єрів, поєднуючись з дизайном будь-якого будинку. З кованими поручнями для ганків або поручнями для сходів – будинок розквітає і виглядає повітряно і вишукано. Фотогалерея сходів з кованими поручнями допоможе Вам визначитися наочно, якого виду ковані сходи вписуються в задані параметри і підходять для інтер’єру Вашого будинку.

Фото кованих перил для сходів та балконів – найнижчі ціни!

Металеві перила для сходів практично завжди нестандартних розмірів і купити готові неможливо, можливо лише зібрати їх з готових балясин, або замовити в нашій кузні. Сходові ковані огорожі виготовляються з балясин або в рамках на стовпах, або з кріпленням кожної балясини в щабель. Ковані огорожі сходів ставляться один раз і на все життя, тому встановлювати повинні досвідчені робітники, так як установка досить складна і вимагає певних навичок.

Ковані та зварні огорожі для балконів

Ковані огорожі балконів представлені в цьому розділі разом з іншими видами перил, так як малюнок можна пристосувати під будь-який функціональний отвір.

Ковані перила для балконів зазвичай робиться з опуклим малюнком, кований балкон стає об’ємним і красивим. Балконні перила з опуклим малюнком відмінно підходять для розміщення кованих підвісних квітників і дуже красиво виглядають з квітами, будинок оживає і цвіте, стає обжитим.

Балконні решітки відрізняються високою міцністю і підвищеною висотою – не менше 1,1 м від рівня підлоги балкона. Балкон, кування якого менше зазначеної висоти, ненадійний і небезпечний!

Зварні перила фото – зручний варіант заощадити в ціні, зберігши лінії і витонченість кування без переплати. Малюнок в зварних перилах зберігається, на відміну від кованих лише в проковці поверхні і закінчень вензелів. При цьому зварні перила не менше міцні, ніж ковані. Ми виготовляємо і встановлюємо зварні перила по всій території Львівської області та Україні. Можемо виготовити за кресленнями замовника і вислати зварні перила транспортною компанією.

Перила ескізи і малюнки

Малюнок перил іноді дає більше уявлення про перила, ніж фото, а ескізи перил, зроблені олівцем в натуральну величину – дають уявлення про куванні і масштабності майбутніх огорож. Намальовані перила в чистих лініях дозволять краще визначити, який стиль малюнка Вам більше подобається, які лінії і візерунки більше гармоніюють саме з Вашої сходами і обстановкою в будинку, а не з обстановкою тих будинків, де створені фото з перилами. Ескізи перил виконуються вручну, скрупульозно, в масштабі, щоб Ви могли завжди отримати уявлення про малюнок і наповнення. Ескізи кованих перил олівцем виглядають краще тих, що зроблені в комп’ютерному вигляді. Ескізи для сходів можна намалювати в будь-якій проекції, з видом збоку і зверху для кращого уявлення.Доступні ціни! Висока якість! Швидке виконання!

Ковані вироби в Україні: Львів, Стрий, Борислав, Дрогобич, Трукавець, Миколаїв, Стебник, Самбір, Східниця, Турка, …

ПоганоНепоганоНормальноДобреСупер!
Loading...