Отзывы

На этой странице собраны реальные отзывы наших клиентов. Если Вы пользовались нашими услугами, можете оставить свой отзыв (форма внизу страницы). Спасибо!

Отзывы с соцсетей и мессенджеров:

Купили качелю летом 2017. заказ

Купили качелю літом 2017р. Замовлення було зроблене і виконане вчасно. Дорослим і дітям дуже сподобалася. Ми задоволені високою якістю та доступною ціною. Дякуємо, п.Роман! Рекомендуємо цього майстра!

Роман (м. Дрогобич)
[24.06.2018 - 22:04]

Заказывали лестницы (металлический каркас)

Замовляли сходи ( металевий каркас ). Задоволені дуже виглядом і кольором (айворі). Як нам сказали що дуже не просто зробити світлий тон, але вийшло дуже гарно! Грамотно розраховано сходинки. Легко ходити і дітям і старшому поколінню. Плануємо ще замовляти ковані поручні і перила на балкон. Майстри справді професіонали своєї справи!!! Робіть замовлення тільки тут!!!!!!

Надія та Микола Коваль (м. Дрогобич)
[06.11.2017 - 09:58]

3355

Пане Роман, хочемо подякувати вам за вашу працю,нам все сподобалось, робота виконана акуратно, і зі смаком, помітно, що ви любите свою справу.

Ми з впевненістю можемо рекомендувати вас нашим знайомим, адже ви завжди йдете на компроміс і можете дати професійну пораду. Думаю, що і надалі будемо з вами співпрацювати).

Марія (с. Ясениця)
[11.12.2016 - 13:14]

Кузница где работают профи

Кузня де працюють профі, без перебільшення. Ці люди з металу можуть зробити що завгодно. Сервіс all inclusive (від ескізу до устаовки). Дуже сподобалося працювати з ними.

Захар (м. Трускавець)
[09.11.2016 - 17:25]

Мой отзыв. хотел заказать

Мій відгук.
Хотів замовити ковану качелю для дітей. Позвонив по телефону на сайті, переговорив з власником. З розмови зрозумів що маю справу з людиною яка тямить в тому чим займається. Домовилися про зустріч. Зустрілися, він показав фото того що вони вже робили, а також взірці/зарисовки того що можна зробити. Він прислухався до моїх побажань та сказав що за декілька днів підготує проект і озвучить точну вартість. Все пройшло як і домовлялися, проект мені сподобався і ціна була нижчою ніж я очікував. Віддав завдаток. Десь через 3 тижні майстри привезли і установили гойдалку у дворі. В готовому вигляді виглядає набагато краще ніж на папері. Діти були дуже щасливі, а я задоволений приємним ставленням та порядністю даних людей!

Василь Копач (с. Нежухів)
[02.08.2016 - 13:01]

Заказывал у Романа пролеты

Замовляв в Романа прольоти на паркан, нескладної ковки, загальною довжиною 60м. За об’єм робіт отримав непогану знижку, при тому що ціни в нього і так не є високі. Дуже задоволений! Як на мене, співвідношення ціна-якість просто супер.

Валентин (м. Самбір)
[19.06.2016 - 10:42]

Ребята молодцы – ответственные

Хлопці молодці – відповідальні, креативні, вміють порадити як і шо можна зробити і як буде краще. Дуже задоволений що звернувся до п.Романа. Перила на сходи вийшли просто шикарні, а головне неповторні, так як спеціально по моїх розмірах і побажаннях розробляли креслення і ескізи візерунків. Потім їх декілька раз переробляли, доопрацьовували поки на проекті не вийшло те що мене задовільнило. Буду радити всім своїм друзям і сам неодмінно ше буду звертатися не раз…)

Олег (м. Дрогобич)
[15.03.2016 - 20:41]

4462

Хороша фірма! Замовляв у них ковані ворота і брамку. Якістю і терміном виконання дуже задоволений. Сподобався професійний підхід до мене як до клієнта і ціни теж досить дешеві. Рекомендую!

Ігор Мостирко (м. Жовква)
[21.10.2015 - 15:14]

Оставьте свой отзыв:

Обов’язкові поля

ПоганоНепоганоНормальноДобреСупер!
Загрузка...