Ковані огорожі (фото робіт) з доставкою по Україні

Не знайшли те що шукали? Не проблема!
Виготовимо кований виріб будь-якої складності за Вашими фото або ескізами!
Опис каталога «Ковані огорожі»
Ковані огорожі / паркани – невід’ємна частина будь-якої території. Ковані огорожі або елементи кування у поєднанні з деревом, цеглою чи пластиком дозволяють скористатися кращими якостями цих матеріалів. За здавалося б простотою ховається майже ювелірна робота майстра. Ковані елементи додадуть кованому паркану міцності і вишуканості.

З метою поліпшення експлуатаційних властивостей кований паркан обробляють антикорозійними покриттями, зварні шви кованого паркану покривають спеціальною ґрунтовкою, фарбують високоякісним складом Пентал Амор, що робить кований паркан не схильним до корозії.

Замовляючи кований паркан за індивідуальним ескізом, можна розраховувати на отримання вироби, який володіє унікальними характеристиками. Вартість індивідуальної моделі буде трохи відрізнятися від стандартного рішення, але в даному випадку ви отримуєте бездоганну якість і винятковий дизайн.

Ковані вироби ніколи не втрачають своєї актуальності. Тому яку б конструкцію ви не вибрали, вона завжди буде виглядати чудово! Такі огорожі відрізняються довговічністю, і над ними практично не владний час.

Ми готові задовольнити вимоги самого вимогливого замовника, зібрати і встановити кований паркан під ключ будь-якої модифікації і складності, причому зробимо це з дотриманням усіх технологій!Доступні ціни! Висока якість! Швидке виконання!

Ковані вироби в Україні: Львів, Стрий, Борислав, Дрогобич, Трукавець, Миколаїв, Стебник, Самбір, Східниця, Турка, …

ПоганоНепоганоНормальноДобреСупер!
Loading...