Ковані дашки (фото робіт) з доставкою по Україні

Не знайшли те що шукали? Не проблема!
Виготовимо кований виріб будь-якої складності за Вашими фото або ескізами!
Опис каталога «Ковані дашки»

Ковані дашки та навіси

Там, де необхідно оформити фасад житлового будинку, офісної будівлі або розважального закладу, має значення кожна деталь. Із сукупності елементів і формується єдиний архітектурний стиль, який надає будівлі оригінальний і неповторний зовнішній вигляд. Особливе значення мають ковані козирки та навіси, які не просто захищають від негоди, але і надають входу красивий і стильний вигляд. Ковані дашки – це особливий стиль і шарм, тому їх так цінують багато жителів України.

Ковані дашки і навіси – це благородство матеріалу і виконання, надійність і практичність, гармонія зовнішнього вигляду і досконалість форм, які чудово підкреслюють статус і тонкий смак господаря будинку. Але щоб результат був справді блискучим, необхідно доручити виготовлення виробу талановитому майстру, котрий володіє великим досвідом і знає всі тонкощі художнього кування.

Саме такі фахівці працюють у нас – в Кузні №1 по Західній Україні. Ми виготовляємо відносно доступні за ціною ковані дашки ковані навіси у Львові, Дрогобичі, Стрию та інших містах. Вони відрізняються високою якістю, витонченістю, привабливістю і довговічністю. У нас можна і купити навіс, виконаний за ескізом з каталогу, і замовити козирок (а також хвіртки, ворота, меблі, ліхтарі і багато іншого) за ексклюзивним проектом.

Ковані дашки: гармонія форми

Ковані дашки бувають найрізноманітніших розмірів і форм. Вибір залежить від призначення виробу (навіси над входом будинку і ресторану навряд чи можуть бути однаковими), переваг клієнта і таланту дизайнера, якому доручена розробка.

Ковані козирки відмінно поєднуються, наприклад, з перилами сходів. В результаті утворюється цілісний і гармонійний ансамбль, який справить на гостей і просто перехожих незабутнє враження. Як доповнення дашків часто виступають ковані ліхтарі (які також можна замовити у нас), що встановлюються біля входу в будівлю. Декоративне освітлення підкреслює чарівність кованого металу, додає таємничості і привабливості.

Форми кованих козирків

Що стосується форми козирків, то найбільш популярними є класичні двосхилі, дугоподібні і фігурні.

Двосхилі – це найбільш популярні моделі кованих дашків. По суті, такий навіс є міні-дахом над дверима в будинок, захищаючи вхід від негоди (дощу, снігу і т.д.) і прикрашаючи його. Двосхилі дашки вважаються найбільш універсальними і відмінно підходять до будівель, виконаним в різних архітектурних стилях. Тими ж перевагами володіють дугоподібні козирки, мають більш плавну форму.

Фігурні ковані навіси і дашки бувають самих різних форм, часом дуже оригінальних. Вони дозволяють підкреслити неповторний стиль будівлі і індивідуальність, яка властива його господареві. Замовивши навіс по унікальному ескізу, можна реалізувати дизайнерську ідею будь-якої складності. Ціна таких кованих козирків вище, але результат того вартий!

Незалежно від форми для прикраси кованих козирків і навісів можуть застосовуватися різні декоративні деталі. Це і геометричні візерунки, і стилізовані квіти – головне, щоб в результаті вийшла цілісна й витончена композиція з кованого металу.

Покриття кованих дашків

Ще одна відмінність кованих навісів полягає в типі покриття. Якщо дашок повинен пропускати сонячне світло, то використовується полікарбонат, який не мутніє, має гарну міцність і при цьому дуже гнучкий (надати можна практично будь-яку форму). Кований козирок повинен створювати тінь? Тоді варто звернути увагу на інші матеріали (наші фахівці обов’язково порадять оптимальний варіант).

КУЗНЯ №1 пропонує купити ковані козирки, ціна яких дуже приваблива. Також ми готові виконати різні ковані вироби, такі як альтанки, гойдалки, мангали, поручні, навіси, ковані дашки в Дрогобичі, Стрию, Самборі, Східниці та інших містах України.

Ми знаємо сенс у виготовленні кованих навісів та козирків, любимо і вміємо робити для своїх клієнтів красиві і практичні речі!Доступні ціни! Висока якість! Швидке виконання!

Ковані вироби в Україні: Львів, Стрий, Борислав, Дрогобич, Трукавець, Миколаїв, Стебник, Самбір, Східниця, Турка, …

ПоганоНепоганоНормальноДобреСупер!
Loading...